Vet Cool Man
  • Home
  • Nieuws
  • Vet Cool Man
    • Algemene informatie
    • Multimedia
      • Foto’s
      • Filmpjes
    • Inschrijven
      • Inschrijven gezinnen
      • Inschrijven wachtlijst Porscherijders
    • Downloads
    • Deelnemende ziekenhuizen
  • Over ons
    • Achtergrond
    • Organisatie
    • Jaarverslagen
  • Help mee
    • Sponsoroverzicht
    • Vereniging van Vrienden
      • Onze vriendjes
      • Word vriend
    • Online doneren
    • Zelf bijdragen
  • FAQ
  • Contact





Resultaten enquête Vet Cool Man 2014

Op 14 dec, 2014
VCM2014
Door: Thijs
Geen Reacties
Views: 3590

Na afloop van de Vet Cool Man op zaterdag 21 juni j.l. is aan alle deelnemers een enquête ter evaluatie gestuurd. De uitkomst hiervan wordt door stichting Geluk en Vrijheid gebruikt om een beter beeld te krijgen over de beleving van de dag onder de verschillende deelnemers. Wij hechten daarom ook veel waarde aan de ingevulde enquêtes en zijn zeer blij met de 131 ingevulde enquêtes die wij retour hebben mogen ontvangen. Hiervan was 35% afkomstig van de Porscherijders, 61% van gezinnen en het restant van vrijwilligers.

 


  • Overall rapportcijfer Vet Cool Man 2014 ( 8,8 )


 

Gemiddeld kreeg de Vet Cool Man het rapportcijfer van een 8,8! Hier zijn wij erg trots op, maar zoeken natuurlijk altijd naar punten die we verder zouden kunnen verbeteren. Eén van de grootste veranderingen afgelopen jaar was de nieuwe indeling en daarmee opzet van het dagprogramma in Lelystad. Van de 52 mensen die eerder aan de Vet Cool Man hadden deelgenomen was maar liefst 88% van mening dat de nieuwe opzet beter was dan die van voorgaande jaren. Een enkeling (n=6) had geen duidelijke voorkeur of vond de opzet van voorgaande jaren juist beter, het restant kon de vraag niet beantwoorden omdat zij voor het eerst deelnamen. De duur van de dag werd vrijwel unaniem (94%) als prima beoordeeld.

 

Onderdeel Beoordeling*
Amusement voor kinderen 8,1
Amusement voor ouders 7,3
Amusement voor Porscherijders 7,4
Kwaliteit van eten en drinken 8,4
Diversiteit van eten en drinken 8,4
Sanitaire voorzieningen 6,6
Muziek 6,8
Sfeer 8,5
Aankleding van het terrein 8,0
Rijden op de baan 7,9
Veiligheid op het terrein 8,4
Ontvangst bij de ziekenhuizen 7,5
Busvervoer 8,2
Afsluiting bij de ziekenhuizen 7,3
De website 7,4
Communicatie 7,9

* Alle onderdelen konden beoordeeld worden op de categorieën ‘zeer ontevreden’, ‘ontevreden’, ‘neutraal’, ’tevreden’ en ‘zeer tevreden’ die respectievelijk een gewicht van 1, 3, 5, 7 en 9 toegekend hebben gekregen. Het uiteindelijke cijfer is berekend door het gewogen gemiddelde te bepalen onder het totale aantal respondenten van het betreffende onderdeel. Let op: het overall rapportcijfer is hier onafhankelijk van bepaald.

 

Wat er positief tussenuit springt is de hoge beoordeling van de kwaliteit en diversiteit van het cateringsaanbod (beide een 8,4). De sanitaire voorzieningen scoren matig met een 6,6. Wij zullen aankomend nogmaals onderzoeken of wij dit verder kunnen verbeteren.

 

Naast bovenstaande punten was er ook mogelijkheid om suggesties te doen voor een eventuele volgende editie. Wij hebben een selectie gemaakt van de punten die wij voor 2016 verder zullen gaan onderzoeken:

puzzeltocht/bolletje-pijltje vanaf het ziekenhuis naar het evenement.

Misschien leuk om het terrein nog verder te benutten door een klein circuitje, slalomproef etc neer te zetten, zodat de auto’s meer gebruikt worden op het terrein. Overigens altijd met inachtneming van de veiligheid.

De foto’s die van de kinderen worden gemaakt zouden direct beschikbaar moeten zijn, zodat ze als aandenken meteen een foto mee kunnen nemen. Zoals bv bij pretparken mogelijk is; dat je binnen een uur de foto hebt.

Wij zijn momenteel aan het bekijken in hoeverre het mogelijk is bovenstaande punten te realiseren voor aankomende editie. Heeft u contacten of zou zelf op enigerwijze hierin iets voor ons kunnen betekenen laat het ons dan vooral weten!


Delen met anderen ..


Vorige bericht Volgende bericht 

Reageren op dit bericht

Klik hier om reageren op dit bericht te annuleren

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.




Zoeken

Facebook

  • Recent
  • Populair
  • Laatste reacties
  • Fijne kerstdagen!

    23 dec, 2021
  • Hart voor de Zorg

    23 mrt, 2020
  • De datum van de VCM is bekend!

    23 dec, 2019
  • Save the date!

    14 jan, 2019
  • Fijne Feestdagen!

    24 dec, 2018
  • Evaluatie Vet Cool Man 2016

    127932 views
  • Milieuzone Rotterdam: mag mijn auto er nog in?

    82332 views
  • Rijkspolitie-Porsches wederom aanwezig

    11547 views
  • Vet Cool Man 2016 zaterdag 18 juni

    8475 views
  • Zaterdag 13 juni Vet Cool Man 2015

    7999 views

Over Geluk en Vrijheid

Stichting Geluk en Vrijheid organiseert jaarlijks de Vet Cool Man, een dag zorgeloos genieten voor gezinnen met een ongeneeslijk ziek kind.

Keurmerken

 
ANBI
 

Laatste Tweets

  • 5 jaren ago Morgen zal stichting Geluk en Vrijheid weer op het KNMP Congres staan. Mocht u ook aanwezig zijn: wij zijn te vinde… https://t.co/pmrPo8GHCJ
  • 6 jaren ago Aftermovie VCM 2017 nu beschikbaar! Check https://t.co/txPqb1p6ig voor beeld van deze fantastische dag. #VetCoolMan2017

Reacties

Mijn kinderen vonden het een hele leuke dag!! bedankt.

Miranda (Ouder)

Dit is wat de kinderen nodig hebben ..

Nico (Ouder)

Aanmelden nieuwsbrief

Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief blijft op op de hoogte van de ontwikkelingen binnen stichting Geluk en Vrijheid. Wij versturen viermaal per jaar een nieuwsbrief.

Een moment geduld aub.

© Copyright 2003- Stichting Geluk en Vrijheid. Alle rechten voorbehouden. Disclaimer | Privacy- en cookiebeleid | Copyright notice