Vet Cool Man
  • Home
  • Nieuws
  • Vet Cool Man
    • Algemene informatie
    • Multimedia
      • Foto’s
      • Filmpjes
    • Inschrijven
      • Inschrijven gezinnen
      • Inschrijven Porscherijders
    • Downloads
    • Deelnemende ziekenhuizen
  • Over ons
    • Achtergrond
    • Organisatie
    • Jaarverslagen
  • Help mee
    • Sponsoroverzicht
    • Vereniging van Vrienden
      • Onze vriendjes
      • Word vriend
    • Online doneren
    • Zelf bijdragen
  • FAQ
  • Contact





Inschrijvingen geopend!

Op 01 feb, 2017
Stichting, VCM2017
Door: Thijs
Geen Reacties
Views: 3008

Vanaf vandaag is het mogelijk om u in te schrijven voor Vet Cool Man (VCM) 2017 op zaterdag 17 juni. Dit geldt voor zowel de gezinnen als Porscherijders. Het inschrijven voor de 15de editie van de VCM verloopt ook dit jaar via onze website. Nadat uw inschrijving volledig is ingevuld en goed is aangekomen ontvangt u hiervan een bevestiging per e-mail. Controleer daarom goed uw e-mailadres tijdens het invullen van het formulier. Mogelijk komt de bevestigingsmail bij u binnen in het postvak ‘Ongewenst’. Zodra de indeling bekend is, wordt u hier zo snel mogelijk over ingelicht.

 

Inschrijfformulier gezinnen

 

Inschrijfformulier Porscherijders

 

Om het inschrijfformulier van de gezinnen te openen is een wachtwoord benodigd. Dit wachtwoord wordt verstrekt vanuit de deelnemende ziekenhuizen. Bent u niet onder behandeling bij een van de deelnemende ziekenhuizen, maar zou u wel willen deelnemen? Of kent u een gezin dat een dergelijke dag echt verdiend? Stuur even een mail naar gezinnen@gelukenvrijheid.nl en wij zorgen ervoor dat u zich alsnog kan inschrijven!

 

Indien u nog vragen of opmerkingen heeft kunt u altijd even contact met ons opnemen.

 

Wij kijken uit naar al jullie aanmeldingen!

 

– Stichting Geluk en Vrijheid


Delen met anderen ..


Vorige bericht Volgende bericht 

Reageren op dit bericht

Klik hier om reageren op dit bericht te annuleren

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.




Zoeken

Facebook

  • Recent
  • Populair
  • Laatste reacties
  • Fijne kerstdagen!

    23 dec, 2021
  • Hart voor de Zorg

    23 mrt, 2020
  • De datum van de VCM is bekend!

    23 dec, 2019
  • Save the date!

    14 jan, 2019
  • Fijne Feestdagen!

    24 dec, 2018
  • Evaluatie Vet Cool Man 2016

    131254 views
  • Milieuzone Rotterdam: mag mijn auto er nog in?

    82725 views
  • Rijkspolitie-Porsches wederom aanwezig

    11688 views
  • Vet Cool Man 2016 zaterdag 18 juni

    8612 views
  • Zaterdag 13 juni Vet Cool Man 2015

    8096 views

Over Geluk en Vrijheid

Stichting Geluk en Vrijheid organiseert jaarlijks de Vet Cool Man, een dag zorgeloos genieten voor gezinnen met een ongeneeslijk ziek kind.

Keurmerken

 
ANBI
 

Laatste Tweets

  • 5 jaren ago Morgen zal stichting Geluk en Vrijheid weer op het KNMP Congres staan. Mocht u ook aanwezig zijn: wij zijn te vinde… https://t.co/pmrPo8GHCJ
  • 6 jaren ago Aftermovie VCM 2017 nu beschikbaar! Check https://t.co/txPqb1p6ig voor beeld van deze fantastische dag. #VetCoolMan2017

Reacties

Het racen op de baan was het gaafst!

Jeffrey (12 jaar)

Ook wij hebben ervan genoten. We hebben de kinderen prachtige haren en mooie nageltjes gegeven. Het was een top dag! Voor de kinderen en de organisatie!

Karin (Vrijwilliger)

Aanmelden nieuwsbrief

Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief blijft op op de hoogte van de ontwikkelingen binnen stichting Geluk en Vrijheid. Wij versturen viermaal per jaar een nieuwsbrief.

Een moment geduld aub.

© Copyright 2003- Stichting Geluk en Vrijheid. Alle rechten voorbehouden. Disclaimer | Privacy- en cookiebeleid | Copyright notice